Darmowy Katalog Firm

Google

Kategoria: Usługi | Organizacja imprez Dodaj stronę


» PartyTime - pomagamy w organizacji Twojego wesela

Witamy na stronie PartyTime. Planując œlub i wesele musicie pamiętać o wielu obowiązkach. Właśnie dla was powstała ta strona. Pomożemy wam w przygotowaniu tego najważniejszego dnia, doradzimy i będziemy z Wami. To wszystko dla was: muzyka, video, fotografia, dekoracje, konsultant, samochody, catering i dużo więcej.

szczegóły


» Euforia Events - organizacja imprez weselnych, firmowych i jubileuszowych

Impreza weselna: Euforia Events zorganizuje kompleksowo wesele, lub ożywi zaplanowane poprzez dostarczenie nietuzinkowych gadżetów, i różnych efektownych atrakcji. Imprezy firmowe Euforia Events zorganizuje kompleksowo imprezę na miarę Twojej firmy! Nasza oferta składa się, zarówno z wieczorów tematycznych np. hawajski, PRL, Hollywood jak i z pikników w otwartym plenerze. Każda z proponowanych, zawiera wiele atrakcji, i niespodzianek. Imprezy jubileuszowa W życiu każdego człowieka zdarzają się szczególne dni. Dla jednych jest to rocznica ślubu, dla drugich osiemnaste urodziny, dla jeszcze innych chrzest i pierwsza komunia dziecka. Dzięki naszej firmie te dni mogą stać się wyjątkowe.

szczegóły


» Amberfoto, fotograf Wejherowo, kreatywna fotografia ślubna i rodzinna

Fotografuję zwykłych ludzi, których łączą niezwykłe uczucia. W skład moich usług wchodzi: fotografia reportażowa, fotografia plenerowa, fotografia studyjna, fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, fotografia katalogowa, fotografia reklamowa, fotografia biznesowa, fotografia rodzinna. Chętnie spotkam się z Państwem po telefonicznym umówieniu terminu. Zapraszam do obejrzenia portfolio.

szczegóły


      

» Iluzjonista Piotr Szumny - profesjonalne pokazy iluzji

Iluzjonista Piotr Szumny należy do czołówki iluzjonistów polskich. Nowatorskie podejście, poczucie humoru oraz zaskakujące efekty iluzjonistyczne, oraz kilkunastoletnie doświadczenie są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie. Proponujemy profesjonalne pokazy iluzji na imprezę firmową, integracyjną, urodziny, komunię, wesele czy tez zwykłą prywatkę. Co potrafi iluzjonista Piotr Szumny? Piotr Szumny powoduje, że czasem tajemniczo znikają przedmioty codziennego użytku a przecięta na pół asystentka scala się w jedną całość. Jeśli trzeba to sprawi, że i stolik uniesie się sam w powietrze.

szczegóły


» Drewniane stragany, kramy, domki handlowe na wynajem

Wynajem drewnianych domków handlowych straganów na imprezy plenerowe. Wypożyczanie - drewniane stragany i domki handlowe-wystawiennicze. Pomagamy organizatorom imprez, jarmarków, targów, dni miast. Działa wypożyczalnia - wynajmujemy, dostarczamy i montujemy budki, stoiska i kramy na miejscu.

szczegóły


» Wodzirej na każdą udaną imprezę

Profesjonalna organizacja i oprawa muzyczna wesel, bali, bankietów, studniówek, półmetków, imprez integracyjnych i firmowych na terenie Lublina oraz woj.lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i świętokrzyskiego. Firma działa od 1990 roku.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 27 msnbot: 0 bing: 49 yahoo: 32 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011