Darmowy Katalog Firm

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym znajdujący się w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Nasza Firma specjalizuje się w filmowaniem koncertów oraz fotografią szkoleń. Kiedy potrzebują Państwo profesjonalnej brygady filmowej, która nagra telekonferencje oraz szczyt to porządnie trafiliście. Praktyka jaką mamy przyzwala na świadczenie usług na możliwie najlepszym poziomie. W naszej firmie posiadamy bardzo zaawansowany personel. Animatorzy będą w stanie ziścić prawie każdy model animacji 2D i 3D, od mało pracochłonnych do rozbudowanych.

szczegóły


» Biuro rachunkowe Maria Tyrańska Kutno

Biuro rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy pełną księgowość, księgę przychodów i rozchodów, ryczałt, ewidencje VAT (w tym dla rolników). Świadczymy usługi z zakresu kadr i płac, w tym przygotowywanie umów, wyliczenia płacowe itp. Prowadzimy pośrednictwo ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń majątkowych.

szczegóły


      

» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Firma Transmisje on-line to lider na międzynarodowym rynku transmisji na żywo. Klientom oferujemy ogólnodostępne rozwiązania, które pomagają zredukować koszty związane z organizacją spotkania. Do głównych zalet transmisji on-line można zaliczyć brak konieczności organizowania wyżywienia czy zakwaterowania dla gości. Teraz każdy gość, będzie mógł aktywnie uczestniczyć w koncertach.

szczegóły


» Primparts - części do maszyn i urządzeń

Dostarczamy do klientów przemysłowe napędy jezdne oraz przekładnie mechaniczne. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER, Clark-Hurts oraz innych. Części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych, górniczych, leśnych, ładowarkach widłowych.

szczegóły


» Spotkajmy się na WUDzie

Dość tego mentorzenia, teraz czas się podszkolić. Działacze i miłośnicy branży UX'owej zapewne doskonale znają cykliczne wydarzenie WUD WRO (World Usability Day from WrocLOVE). Tym razem tematem warsztatów będzie szeroko pojęta branża Healthcare. Posłuchać będzie można kilku ciekawych wykładów (m. in. o paper prototyping, sketchboardingu, experience journey, affinity diagrams, czy design studio) i wspólnymi siłami coś zmajstrować pod okiem ekspertów z firm takich jak WitFlow, Sygnity, BLStream, czy Divante.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Angielski-korepetycje 2 to repetytorium gramatyczne z ponad 200 testami, adresowane do maturzystów i zdających egzamin FCE na poziomie B2. Książka zawiera opisy gramatyki oraz specjalnie dedykowane rozdziały na temat słowotwórstwa, transformacji i tłumaczeń. Innowacyjny klucz do ćwiczeń zawiera zarówno odpowiedzi, jak i tłumaczenia.

szczegóły


» Prime - centrum języków obcych

PrimE Centrum Języków Obcych działa w Białej Podlaskiej od 2001 roku. W naszej ofercie mamy kursy językowe oraz szkolenia z przedmiotów szkolnych. Staramy się oferować usługi najwyższej jakości zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Niskie ceny, wysoka jakość usług. Wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe w języka angielskiego.

szczegóły


» Kamerzysta i fotograf ślubny Olsztyn

Wideofilmowanie i fotografia ślubna i okolicznościowa. Film nietuzinkowy oraz inny od tych które oglądacie u swoich przyjaciół. Wykonujemy foto-książki różnej wielkości. Sesje zdjęciowe wykonujemy tam, gdzie Państwa Młodzi sobie życzą. Więcej informacji na stronie internetowej.

szczegóły


» Pole namiotowe, kemping

Profesjonalne pole namiotowe Rowy, kemping, camping wygoda. Pole namiotowe (campingowe) - caravaningowe położone jest w przepięknej, malowniczej, turystycznej miejscowoœci ROWY. Położenie naszego obiektu zapewnia wczasowiczom, turystom bliskość do wszelkich niezbędnych miejsc i atrakcji takich jak: plaża, jezioro, rzeka, port - przystań rybacka z kolorowymi stateczkami, statkami wycieczkowym

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Darmowy Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 91 msnbot: 0 bing: 46 yahoo: 69 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011