Darmowy Katalog Firm

Google

Kategoria: Budownictwo | Usługi geodezyjne Dodaj stronę


» Zbigniew Piszczatowski - geodezja, wycena nieruchomości

Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. Założyciel firmy mgr inż. Zbigniew Piszczatowski od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję biegłego sądowego z dziedziny geodezji i wyceny nieruchomości.

szczegóły


» Usługi geodezyjne Lublin

Na stronie istnieje możliwość zapoznania się z istotą najbardziej popularnych usług geodezyjnych, zdobycia wiedzy jak informacje są niezbędne przy zlecaniu konkretnej roboty czy skontaktowaniu się z wykwalifikowanym i kompetentnym wykonawcą (jak istotna jest to kwestia potwierdzi każdy inwestor, który wybór najniższej oferty cenowej przypłacił taką samą jakością usług).

szczegóły


» GEOPRUSZKOW - usługi geodezyjne

W pełni profesjonalne usługi geodezyjne Pruszków, oferują szeroki wachlarz czynności z zakresu geodezji i kartografii, począwszy od niewielkich pomiarów i drobnych zleceń, aż po całościową obsługę dużych obiektów inżynierskich poważnych inwestorów. Wykonujemy również regulacje stanów prawnych

szczegóły


      

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 29 msnbot: 0 bing: 30 yahoo: 28 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011