Darmowy Katalog Firm

Google

Szukano: epr - znaleziono 30 stron

Kategorie: Adwokat, Adwokat, Aforyzmy, Agencje nieruchomości, Alarmy, Anoreksja, Aplikacje internetowe, Apple, Architektura wnętrz, Artykuły, Artykuły spożywcze, BHP, Biura rachunkowe, Biuro rachunkowe, Budownictwo, Certyfikacja, Choroby, Cytaty, Czyszczenie dywanów, Czyszczenie dywanów, tapicerki, Dekoracje ścienne, Dekoracje wnętrz, Dentystyka, stomatologia, Depresja, Deratyzacja, Dezynsekcja, Dla firm, Doradztwo prawne, Doradztwo prawne, Druk cyfrowy, Drukarki, Edukacja, Ekologia, ERP, Ezoteryka, horoskop, wróżby, Felieton, Gabinety lekarskie, Gdańsk, Gdynia, Geodezja, Geodezja i kartografia, Goleniów, Gotowe prace, Grafika, Hipnoza, Hodowla kotów rasowych, Hodowle kotów, Hodowle psów, Holowanie samochodów, Hotele, Informacje sportowe, Informatyczne, Informatyka, Internet Marketing, Język angielski, Język francuski, Język hiszpański, Język szwedzki, Języki obce, Kancelaria prawna, Kancelarie prawne, Katalog WWW, Katalogi firm, Katalogi stron, Komputery, Konferencje, Konsulting, Koty rasowe, Kraków, Księgarnie, Kursy, Lekarze, Marketing, Maszyny budowlane, Maszyny i narzędzia, Materiały edukacyjne, Medycyna, Medycyna alternatywna, Medycyna pracy, Mieszkania, Militaria, Monitory, Muzyczne, Nauka, Nieruchomości, Nieruchomości, Obrazy, Obrazy, Obrazy, Obsługa informatyczna firm, Ochrona przeciwpożarowa, Ochrona Środowiska, Oczyszczanie organizmu, Odzież, Odzież sportowa i turystyczna, Ogłoszenia, Ogłoszenia, Opracowania naukowe, Oprogramowanie, Oprogramowanie magazynowe, Ozdoby, dekoracje, Pisanie prac, Pisanie prac magisterskich, Poligrafia, Pomoc drogowa, Pomoc psychologiczna, Pomoce szkolne, Porady prawne, Portale edukacyjne, Pościel, Pozycjonowanie stron, Prace licencjackie, Prace magisterskie, Prace naukowe, Prezentacje maturalne, Programowanie, Programowanie, Programowanie, Programy, Programy do kosztorysowania, Projektowanie stron www, Przedszkola, Przeprowadzki, Przeprowadzki, Przeprowadzki, Przysłowia, Psycholog, Psychologia, Psychoterapia, Psychoterapia, Public Relations, Public relations, Public Relations, Public relations, Publicyści, Reklama wizualna, Religia, Reprodukcje, Rolnictwo, Rozrywka, Rzeczoznawstwo, Sale na konferencje, Sentencje, Sklepy internetowe, Szczecin, Szkolenia, Szkolenia, Szkolenia, Taxi, Transport, Transport, Usługi, Usługi, Usługi, Usługi geodezyjne, Usługi informatyczne, Usługi różne, Wózki widłowe, Wrocław, Wycena nieruchomości, Wynajem samochodów, Wyposażenie domu, Zachodniopomorskie, Zdrowie, Zdrowie psychiczne,

» Szkoła Języków Obcych Akcent - kursy językowe Poznań

Dlaczego warto wybrać Szkołę Języków Obcych Akcent (Poznań)? Ponieważ kładziemy duży nacisk na jakość i wysoki poziom nauczania, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO, nauczamy od ponad 25 lat. Dbamy także o dobrą atmosferę na zajęciach, o czym zaświadczą nasi studenci. Mamy szeroką ofertę skrojonych na miarę kursów indywidualnych i grupowych, usługi audytowe i kursy językowe dla firm, kursy dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dla studentów i osób dorosłych. Organizujemy obozy językowe i naukę języka za granicą. Przygotowujemy do egzaminów takich jak (FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF), posiadamy również uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z zakresu języka biznesowego TOEIC.

szczegóły


» Leczenie chrapania Rzeszów

Zabiegi wykonują lekarze medycyny estetycznej, specjaliści ginekologii i położnictwa oraz specjaliści otolaryngologii. W zabiegach wykorzystujemy m. in. laser medyczny Fotona umożliwiający przeprowadzanie szeregu nowoczesnych zabiegów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej, stomatologii oraz chirurgii. Spectrum ich zastosowań jest bardzo szerokie i obejmuje takie zabiegi, jak frakcjonowanie, lipoliza laserowa, czy fotoodmładzanie. Wykorzystywana przez FOTONĘ technologia "fraksel" uważana jest za najbardziej rewolucyjne osiągnięcie techniki laserowej.

szczegóły


» Transport G3 - holowanie 24h - transport międzynarodowy, holowanie pojazdów

Pomoc drogowa 24 H, holowanie samochodów. Usługi transportowe. Przewóz towarów - transport krajowy i międzynarodowy. Samochody D. M. C. 3. 5t. Ubezpieczenie O. C. P. Rozliczenia: faktura vat.

szczegóły


» DDD Robak Dezynsekcja Warszawa

Należny paramenta aby przy wyborze usługodawcy do likwidacji owadów nie kierować się cena, ponieważ im niższa cena tym gorszej jakości preparat oraz mniej bezpieczniejsze. Nasza firma oferuje bezpieczne oraz skuteczne zabiegi z branży ddd. Udzielamy rocznej gwarancji na swoje usługi oraz wystawiamy protokół z przeprowadzonych zabiegów.

szczegóły


» Katalog seo Robaczek

Prezentujemy internautom katalog seo o unikalnej grafice jak i architekturze linków. Każdy wpis reprezentujący stronę jest przed zatwierdzeniem sprawdzany przez moderacje, staramy się gromadzić w katalogu wyłącznie wartościowe i dobrej jakości strony a aby zapewnić dla przyszłych stron mocny katalog stron. W szczegółach każdej zaakceptowanej strony posiadasz linki bezpośrednie, oprócz tego każdy może podwyższyć swoją pozycję w katalogu podwyższając punktację. Nasze wieloletnie doświadczenie na takich płaszczyznach jak marketing, pozycjonowanie i seo doprowadziło naszą bazę do wysokich TOP-ów.

szczegóły


» Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia

Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia jest to organizacja pozarządowa, która powstała z inicjatywy polskich hodowców zwierząt i ich zwolenników, by jednocząc siły, stać na straży polskiego rolnictwa i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stajemy w obronie Rolników poszkodowanych przez ruchy pseudo ekologiczne. Reprezentujemy prawa i interesy osób działających w branży rolniczej. Szerzymy idę wspierania zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

szczegóły


» Dezynsekcja Warszawa

Nie zależnie od tego z jakiej firmy Państwo skorzystacie należy wymagać od wykonawcy aby pozostawi protokół z przeprowadzonych zabiegów na którym bezwzględnie powinna być podana nazwa preparatu oraz jego substancja czynna a nie jedynie rachunek. Jest to bardzo ważne pod kątem Państwa bezpieczeństwa oraz ułatwi w przypadku reklamacji zastosować preparat o innej substancji czynnej, pozwoli to na unikniecie sytuacji w której stosowanie tego samego preparatu doprowadzi do uodpornienia się insektów. Uczulamy na to iż w ogólnodostępnych preparatach do zwalczania prusaków zawarta w większości przypadków jest ta sama substancja czynna różni się tylko jej stężenie, niestety używając takich preparatów możemy doprowadzić do sytuacji w której prusaki całkowicie uodpornią się na substancje.

szczegóły


» Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy prawnej skorzystaj z usług Kancelarii Adwokackiej Adwokat Natalii Lechman. Zapewniamy profesjonalne prowadzenie spraw i skuteczność dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Siedziba kancelarii znajduje się w dzielnicy Szczecin-Pogodno, filia kancelarii znajduje się w Goleniowie przy ul.Konstytucji 3 maja niedaleko Sądu Rejonowego. Nasza działalność to nie tylko szeroko rozumiane porady i konsultacje prawne ale również sporządzanie pism procesowych, udział w mediacjach i negocjacjach oraz dochodzenie roszczeń naszych klientów. Przyszłym przedsiębiorcom proponujemy pomoc w rejestracji spółki i przeprowadzeniu niezbędnych formalności prawnych. Zapraszamy do współpracy.

szczegóły


» Dj Adrian - wodzirej na Twoje wesele

Witaj. Nazywam się Adrian, specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel, bankietów, przyjęć okolicznościowych od wejścia pierwszych gości do wyjścia ostatnich! Swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantuję udana zabawę i niezapomniane wrażenia. Dzięki temu, że muzyka jest moją pasją, a jako muzyk dbam o każdy szczegół, Twoja impreza będzie na najwyższym poziomie pod każdym względem (zadbam o odpowiednie tła muzyczne pod: życzenia, tort, podziękowania dla rodziców, świadków, gości...). Na Twoim weselu nie zabraknie zabaw które są tylko w mojej ofercie i które rozbawią Ciebie i Twoich gości do łez! Nie zapomnę o najmłodszych uczestnikach - dla których mam zabawy i konkursy z nagrodami! A utwory reprezentowane przez wszelkie gatunki muzyczne, zaspokoją gusta najbardziej wysublimowanych.

szczegóły


» Ochrona środowiska, BHP, PPOŻ - doradztwo, szkolenia, usługi - Jasło, Warszawa

Biuro Usług Technicznych Jasło, Warszawa mgr inż. Mirosław Konieczny. Profesjonalne doradztwo, szkolenia, usługi w zakresie ochrony środowiska, BHP oraz PPOŻ. Biuro zajmuje się między innymi wykonywaniem raportów oddziaływania planowanych inwestycji na środowisko, operatów wodnoprawny, kart informacyjnych przedsięwzięć, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, prowadzeniem szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bhp i ochrony ppoż oraz przeprowadzaniem ćwiczeń ewakuacyjnych.

szczegóły


» Obrazy drukowane, foto obrazy za zdjęcia, obrazy na płótnie, reprodukcje

Producent obrazów oferuje: obrazy, reprodukcje oraz zdjęcia na płótnie. Wydruki wielkoformatowe na bawełnianym płótnie Canvas, Reprodukcje dzieł sztuki, Szeroki wybór obrazów z galerii gotowych wzorów oraz wykonanie obrazu ze zdjęcia Klienta, fotoobrazy. Wykonujemy obrazy, reprodukcje oraz fotografie na płótnie, papierze fotograficznym i samoprzyplepnej folii. Wszystkie reprodukcje i zdjęcia są naciągnięte na drewniany blejtram i zabezpieczone lakierem UV. Nasze obrazy na płótnie to reprodukcje słynnych malarzy i zdjęcia na płótnie współpracujących z nami fotografików i grafików. Zapraszamy do zakupów nasze obrazy na płótnie idealnie pasują do każdego wystroju wnętrz.

szczegóły


» Fractus 2.0 - obsługa sprzedaży, systemy dla biznesu, systemy do zarządzania

System Fractus 2.0 - nowoczesne, całkowicie webowe, rozwiązanie służące do zarządzania procesem sprzedaży, magazynem, łańcuchem dostaw oraz przeprowadzania analiz obrotów, zapasów, rozrachunków i rozliczeń. Dodatkowo obsługiwane są mechanizmy reklamacji towarów, serwisu oraz produkcji umożliwiające rejestrację przebiegu tych procesów. Fractus to odpowiedni dla Państwa program handlowo-magazynowy. Oprogramowanie dla firm Fractus to doskonałe narzędzie do obsługi sprzedaży, również sprzedaży wielooddziałowej. Fraktus usprawni procesy sprzedażowe, planowanie zakupu. System do zarządzania Fraktus to również obsługa rozliczeń magazynowych.

szczegóły


» Biuro Rachunkowe - Fast Progress

Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa, rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

szczegóły


» Arkadiusz - Przeprowadzki Gdynia, bagażówka Gdańsk, Sopot, Trójmiasto

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe dla osób prywatnych i firm, doświadczona ekipa do załadunku i rozładunku, montażu i demontażu mebli, pakowania w kartony oraz zabezpieczania powierzonego mienia. Usługi świadczone na terenie lokalnym (Gdańsk, Gdynia) oraz na terenie całego kraju. Na życzenie i po wcześniejszym umówieniu się możliwość bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny przeprowadzki u klienta. Transport mebli oraz sprzętów RTV i AGD ze sklepów i marketów. Możliwość zamówienia usługi prze 7 dni w tygodniu.

szczegóły


» Nieruchomości Hańderek Bielsko-Biała, powiat bielski

Nieruchomości Hańderek - biuro posiada licencję zawodową nr 8288, wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Biuro zapewnia kompleksową obsługę polegającą na: kojarzeniu Sprzedającego z Kupującym, przeprowadzaniu akcji reklamowych oferowanych nieruchomości, obsłudze prawnej transakcji, regulacji stanów prawnych nieruchomości, pomocy w pisaniu podań, pism i umów, przygotowywaniu indywidualnych ofert, wydawaniu świadectw energetycznych budynków, doradztwie kredytowym.

szczegóły


» Twoje bezpieczeństwo

Bądź bezpieczny - oferujemy produkty z zakresu bezpieczeństwa osobistego oraz mienia. Niezmienną popularnością cieszą się gaz pieprzowy (w różnej postaci - jako spray, żel, pianka), pałki teleskopowe, kubotany, alarmy osobiste, alarmy bezprzewodowe do domu, mieszkania i biura czy czujniki ruchu. Poczuj się bezpieczniej dzięki oferowanym przez nas produktom! Gaz pieprzowy jest w Polsce dozwolony przez prawo i można go kupować oraz posiadać.

szczegóły


» Nieruchomości Szczecin

Dokładne sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości. Pomoc w przeprowadzeniu wszystkich innych niezbędnych czynności związanych z transakcją, w przypadku wszystkich umów uczestniczymy przy ich podpisywaniu, chroniąc do końca interesy naszych klientów.

szczegóły


» Programy Symfonia, System Zarządzania Forte

Przedmiotem naszej specjalizacji jest wykonywanie usług do pakietu aplikacji Symfonia. Konsultujemy dobór oprogramowania oraz prowadzimy w Warszawie jego dystrybucję. Pomagamy przeprowadzić konieczne instalacje i przetwarzanie danych, przystosowujemy sposób funkcjonowania programów do indywidualnych potrzeb firm. Prowadzimy szkolenia i konsultacje, implementujemy raporty. Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania Symfonia od powstania pierwszych jej modułów. Z naszych usług skorzystało już około tysiąca firm i instytucji. Na naszej stronie www znajdą Państwo wybrane nasze porady i sugestie dotyczące wykorzystania pakietu programów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych Systemów Zarządzania Symfonia oraz Forte producenta Sage sp. z o.o., które mamy przyjemność oferować naszym klientom.

szczegóły


» Gotowe prezentacje maturalne

Jesteśmy firmą oferującą gotowe prace maturalne, za pośrednictwem naszego serwisu zakupisz ciekawą prezentacje maturalną w 5 minut. Otrzymasz po zakupie ciekawy ebook który przeprowadzi Cię przez proces egzaminu. Dowiesz się jak dobrze się zaprezentować. Ebook o wartości 15 zł pt: prezentacje maturalne. Napisaliśmy już 1200 prac na każdy z możliwych tematów, napiszemy również dla Ciebie prace maturalne. Każda prezentacja maturalna posiada wszystkie wymagane elementy. Zespół naszych redaktorów napisze prace na Twój indywidualny temat.

szczegóły


» Samochód do wynajęcia warszawa

Luksusowa amerykańska limuzyna - Samochód Chrysler 300C HEMI - limuzyna do ślubu Warszawa. Mocny, bezpieczny i komfortowy W kolorze czarnym z skórzaną tapicerką. Nowoczesny, reprezentacyjny i niepowtarzalny samochód do ślubu i na inne uroczystości - chrysler 300C do wynajęcia Warszawa, woj. mazowieckie. Usługi wynajmu, dobre ceny na wynajem - nowa limuzyna do ślubu do wynajęcia Warszawa. Limuzyna na okoliczność która wymaga należytej oprawy.

szczegóły


» Obrazy Rumin - reprodukcje, płótna, afryka, kwiaty, postacie, święte, pejzaże, zwierzęta

Producent obrazów. Naprawdę tanie obrazy! Musisz je mieć. P.P.H.U Rumin - firma trudniąca się produkcją obrazów reprodukcji, obrazów płóciennych, oraz ram obrazowych.

szczegóły


» Psycholog Gdynia, psychoterapia Gestalt Gdynia

Jestem psychoterapeutą i trenerem w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, gdzie także podlegam superwizji. Mam doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobyte jako psycholog i psychoterapeuta. Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną w języku polskim i angielskim dla osób dorosłych i młodzieży (od 15 roku życia) w zakresie: depresji, myśli samobójczych i zachowań autoagresywnych, nerwic i zespołów lękowych, uzależnień i nadużywania substancji psychoaktywnych, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia), poczucia niezadowolenia z życia, wybuchów niekontrolowanych emocji i poczucia przytłoczenia silnymi uczuciami, stresu, przemęczenia, trudności w adaptacji do zmieniającego się otoczenia, radzenia sobie z chorobą lub żałobą. Zapraszam!

szczegóły


» Odzież na narty

Sklep sportowy i skateshop Yovee - akcesoria, odzież sportowa Ripzone i Powder Room - Zima oraz Lato. Odzież narciarska i snowboardowa z niepowtarzalnym stylem przeznaczona do sportów. W ofercie kurtka narciarska i kurtka snowboardowa, spodnie snowboardowe. Kurtka Core - Oddychalność i Nieprzemakalność. Odzież na snowboard, odzież na narty i kurtki snowboardowe oraz kurtki narciarskie - najwyższe walory użytkowe. Sklep snowboardowy i skateshop zaprasza na narty i snowboard deska.

szczegóły


» Psycholog Wrocław, psychoterapia Wrocław

Psychoterapia to metoda leczenia polegająca na zniwelowaniu cierpienia psychicznego, lęku, który często nie ma związku z bieżącą sytuacją pacjenta, a może przejawiać się silnym lub stałym obniżeniem nastroju, depresją, nerwicą lub psychozą. W takim przypadku uświadomienie sobie cierpienia nie wystarczy, aby uzyskać poprawę. Oddziaływania psychoterapeutyczne mają na celu doprowadzić do ulgi w rozmaitych cierpieniach. Proces terapeutyczny jest jawny dla obu stron, sesje pomocy stają się "warsztatami", gdzie można odkryć siebie w budowaniu relacji z drugim człowiekiem.

szczegóły


» Warchlaki, prosiaki, trzoda chlewna

Konkurs dla hodowców DUDA - warchlaki, prosiaki trzoda chlewna. Koncern Duda zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają duże ilości żywca - wieprzowina. Ceny tucznika, pasze dla zwierząt - prosiaki, warchlaki, trzoda chlewna. Żywienie świń, wyposażenie chlewni oraz genetyka trzody chlewnej. Hodowla świń (trzoda chlewna) - skup tuczników, prosiaki, tuczniki, warchlaki, ceny świń.

szczegóły


» Stałe dostawy towaru

Komorowo i Ostrów Mazowiecka - Galletto - Głównym kierunkiem działalności jest skup oraz sprzedaż runa leśnego. Grzyby świeże, grzyby suszone oraz grzyby mrożone - hurt i export. W ofercie też sprzedaż przypraw - owoc jałowca i wanilia. Zapraszamy po runo leśne w różnej postaci - Borowik szlachetny, Maślak zwyczajny, Podgrzybek brunatny, Pieprznik jadalny - Cantharellus cibarius, Boletus edulis. Zapewniamy stałe dostawy towaru - przygotowanie towaru według specyfikacji klienta. Grzyby świeże, suszone i mrożone oraz suszone owoce - jabłka, gruszki, śliwki.

szczegóły


» Psychoterapia Warszawa

Prowadzimy psychoterapie indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapię par. Pomagamy osobom zmagającym się z depresją, nerwicą, lękiem, stresem, zaburzeniami odżywiania, chorobami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach, przeżywającymi kryzysy osobiste, rodzinne i małżeńskie. Prowadzimy również grupy rozwojowe dla dzieci. Wspieramy pary w zakresie rozwiązywania konfliktów, komunikacji, radzenia sobie z kryzysem, świadomości pełnionych ról i pozycji w rodzinie, budowania więzi, rozumienia własnych potrzeb oraz ich wyrażania.

szczegóły


» Promyczek - Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" powstało we wrześniu 2010 roku w dzielnicy Bielska-Białej - Lipnik. "Promyczek" poprzez stworzenie domowej atmosfery, pełnej akceptacji i bezpieczeństwa zapewnia profesjonalną opiekę i edukację dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą, przyjazną i fajną atmosferę w przedszkolu. Zajęcia odbywają się w małych grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich. W swojej pracy wdrażają aktywnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Biorą aktywny udział w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach i studiach podyplomowych.

szczegóły


» Konferencje, sale konferencyjne

Który region jest dobrym miejscem na przeprowadzenie konferencji? Konferencje w Beskidzie zachodnim czy województwie lubelskim?

szczegóły


» Okresowe badania lekarskie

Rzetelny pracodawca dba o to, aby jego załoga był wydajni. zatrudniony skuteczny to jednostka bez chorób. Zdrowie pracowników jest zarówno ochraniane przez dobrego pracodawcę ale także przez rząd. Istnieje tu szereg norm i zasad, których przestrzeganie ma ograniczyć niekorzystny wpływ czynników, występujących w środowisku pracy, na zdrowie i życie pracownika. Przeprowadzamy badania okresowe, przez doświadczonych lekarzy, z uprawnieniami. Nasza specjalność to badania okresowe, wstępne, okolicznościowe, a także badanie kierowców zarówno kandydatów jak i kierowców zawodowych. Kraków, Zakopane, małopolska - dojedziemy do każdego pracodawcy.

szczegóły

Darmowy Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 22 msnbot: 0 bing: 170 yahoo: 37 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011